Výškovo nastaviteľné stoly

NOVINKA – Rohový výškovo nastaviteľný stôl

B Oak White scaled - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Radi by sme Vám predstavili novinku z našej dielne Delso. Jedná sa o rohový polohovací stôl, ktorému sme dali meno SHAPER. Tento stôl ponúkame, rovnako ako Delso rovné výškovo nastaviteľné stoly, v niekoľkých farebných variantoch, a to konkrétne: 3 farby podnožia a 8 farieb dosky.

Dosky pro SHAPER ponúkame teraz v 3 variantách: 140×140 cm, 130×160 cm – pravý a ľavý. Materiály používame od popredných európskych výrobcov Egger a Kronospan. Zároveň Vám ponúkame možnosť vyrobiť dosku od týchto výrobcov  aj v inom dekore, než ktoré máme vo variantoch tu na e-shope. Napríklad pokiaľ  už máte v kancelárii vstavaný nábytok v inom dekore od týchto výrobcov, stôl vám vyrobíme v totožnej farbe.

B White White - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Rohový výškovo nastaviteľný stôl SHAPER vám zaručí komfortnú prácu v stoji aj v sede. Vďaka pamäťovému ovládaču nastavíte vašu ideálnu polohu na sedenie a státie iba jedenkrát, a potom si ich už bude váš stôl pamätať. Dokonca si môžete nastaviť aj to, aby vás stôl vyzýval upozornením na zmenu polohy po určitom časovom intervale.

Výškovo nastaviteľné stoly Delso sú veľmi dobre hodnotené pre svoju tichosť. Podnož s troma elektromotormi dosahuje hlučnosť max. 50 dB, čo oceňujú predovšetkým ľudia používajúci tento stôl v kanceláriách typu open space.