Delso je jedným z najväčších špecialistov na elektrické výškovo nastaviteľné stoly v ČR. Ponúkame elektrické výškovo nastaviteľné stoly značky Delso. Vybrať si môžete z rôznych variant stolov – rovnérohovémalé, rokovacie a výškovo nastaviteľné stoly pre dvoch.

Správna výška stola zabraňuje hrbeniu chrbta, krčnej chrbtice a nadľahčuje váhu paží. Paže svojou váhou neustále zapájajú trapézové a chrbtové svalstvo, čo je možné vďaka správnej výške stola odbúrať a svalstvu tak uľaviť. Sed je pre človeka neprirodzenou polohou tela, tá by sa preto mala v priebehu práce meniť, a to ideálne v kombinácii s prácou postojačky. Pri práci v stoji budete aktívnejší.

Výškovo nastaviteľné stolové konštrukce (8)

Rovné výškovo nastaviteľné stoly (8)

Rohové výškovo nastaviteľné stoly (3)

Výškovo nastaviteľné stoly pre dvoch (4)

Malé výškovo nastaviteľné stoly (2)

Rokovacie výškovo nastaviteľné stoly (2)

VÝPREDAJ výškovo nastaviteľné stoly (2)

Príslušenstvo k výškovo nastavitelným stolom (12)

Show 16

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl ADJUSTER

Od: 363 

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl MIDJUSTER

Od: 439 

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl PROJUSTER

Od: 513 

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl PROJUSTER CARVE

Od: 535 

Elektrická výškovo nastaviteľná podnož DEF 365

345 

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl PROJUSTER – OLD DECOR edition

Od: 513  vč. DPH Od: 435  vč. DPH

Výškovo nastaviteľný stôl PROJUSTER – OLD DECOR edition + Kancelárska stolička Pron Delso s opierkou hlavy – UP/DOWN podrúčky – SET 20% ZĽAVA

656 683  vč. DPH

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl WORKSTATION čierny

367  vč. DPH

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl WORKSTATION dub/biela – NOVINKA

525  vč. DPH

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl COMPACTOR BATTERY 80x60cm

549 

Elektrická výškovo nastaviteľná podnož DEF 223

445 

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl COMPACTOR 80×60 cm

372 

Elektrická výškovo nastaviteľná podnož DEF 114

295 

Kontajner BOX Slim – NOVINKA

268 

Návlek na káble Anaconda

Od: 23 

Stolová lampa FLORENTINA LED

94 

V dnešnej dobe trpí 8 z 10 ľudí bolesťou chrbta a krčnej chrbtice, ktorých príčinou býva väčšinou práca v sede a nedostatok pohybu. Výškovo nastaviteľné stoly však zaistia dokonalú ergonómiu, umožnia prácu v stoji a vy sa tak budete cítiť omnoho lepšie!

Aké výhody prináša práca postojačky?

Odľahčíte chrbticu a predídete tak bolestiam chrbta alebo pomôžete s jeho rekonvalescenciou. Lepšie sa Vám prekrví celé telo a budete tak pri práci aktívnejší. Posilníte svaly a zlepšujete držanie tela. Spaľujete kalórie. Je to taktiež účinná prevencia proti hemoroidom.

Prečo si nastaviť správnu výšku stola pri sedení?

Každé telo je iné, preto je dôležité prispôsobiť mu nábytok, nie však naopak. Najdôležitejšie je nadľahčenie horných končatín a vynesenie ich váhy do stola. Ideálna výška stola by mala byť vo výške pokrčených lakťov. Vedeli ste, že váha paže dospelého človeka je približne 7 kg? To znamená, že v prípade nevhodnej výšky stola držíte 14 kg svojimi šijovými svalmi, z čoho následne vzniká hrbenie chrbta, bolesti za krkom a bolesti hlavy.

Ako správne nastaviť stôl?

Pri sedení začíname nastavením pracovnej stoličky a až potom výšky stola, nejde mať nastaviteľný iba jeden kus nábytku. Chodidlá musia byť celou svojou plochou na zemi, v kolene jemne pootvorený pravý uhol, hĺbka sedenia povysunutá tak, aby sa sedák nedotýkal lýtok, a tým neobmedzoval prietok krvi v dolných končatinách, a aby bol chrbát zároveň poriadne opretý o opierku. Nakoniec položíme paže na stôl a nastavíme jeho výšku.

Prečo obstarať stoly do firmy zamestnancom?

Zamestnanec neschopný pracovať je nočnou morou každého zamestnávateľa. Práve bolesti chrbta sú jednou z najčastejších príčin pracovnej neschopnosti. Výškovo nastaviteľné stoly tak pomôžu predísť týmto problémom a vďaka lepšiemu prekrveniu tela pri práci postojačky budú Vaši zamestnanci aktívnejší a spokojnejší.

KLIENTSKÉ

RECENZIE

Košík
Start typing to see products you are looking for.